Zelený Háj Třemošná 

Nabízíme k prodeji rodinné domy v obci Třemošná. RD se budou nacházet ve velmi atraktivní a klidné lokalitě na konci obce Třemošná směrem na Zruč-Senec.  

Jedná se o stavbu 10-ti rodinných domů na klíč. Dva RD jsou samostatné a další jsou dvojdomy. Jedná se o uzavřenou obytnou zónu. Všechny RD jsou dvoupodlažní s prostornou terasou o celkové dispozici 4+KK+T - užitné plochy od 145m2 do 176m2  a pozemku od  287m2 do 402m2. Rodinné domy budou vybaveny již ve standardu - chytrou domácností, retenční nádrží na dešťovou vodu, kuchyňskou linkou včetně spotřebičů atd.

Město Třemošná se nachází v Plzeňském kraji, devět kilometrů severně od Plzně. Do města se dostanete MHD, vlakem či autem. Naleznete zde základní a mateřskou školu, městský úřad, sportovní hřiště, restaurace atd. Blízké okolí skýtá množství zajímavých míst k návštěvě.

Výstavba rodinných domů je rozdělena do dvou etap. Výstavba domů č. 1-7 je již zahájena. Druhá ET: Domy č.8-10 budou zahájeny v roce 2021. Na základě zvýšené poptávky jsme se rozhodli, že v první etapě provedeme výstavbu domů č. 1-7. Tímto Vám děkujeme za Váš zájem.

Podrobný popis standardů je k náhledu níže link (odkaz).

Možnost dovybavit v nadstandardu například:

  • Fotovoltaické panely
  • Tepelné čerpadlo
  • Zabezpečení (kamery a další bezpečnostní prvky dle návrhu technika)
  • Venkovní rolety (příprava je již ve standardu)
  • A další individuální přání klienta

Popis:

Při vstupu do domu se dostaneme do zádveří, odkud lze vejít do koupelny, užitkové místnosti či pokračovat do prostorného obývacího pokoje spojeného s jídelnou a kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje lze vystoupat po schodišti do 2. nadzemního podlaží kde se nachází ložnice a dva samostatné pokoje. Dále je ve 2.NP prostorná koupelna s WC. Z 2.NP pokračujeme po schodišti na prostornou střešní terasu s krásným výhledem.

RD jsou stavěny s důrazem na vysokou kvalitu. Použitá inovativní technologie  IZIDOM má mnoho výhod mezi, které patří například:

  • RD jsou tzv. PASIVNÍ - energetické náročnosti „A“
  • Rychlost výstavby, která trvá pouze několik měsíců.
  • Mnoho dalších výhod, které se dozvíte v prezentaci

Rodinné domy nabízíme za ceny od 7 929 000 Kč. 

Pro více informací nás neváhejte konaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pro podrobnější informace k náhledu klikněte:  ZDE...

Podrobný popis standardů, které mají rodinné domy zahrnuté v ceně:  ZDE...

render sestava 2910 35 Foto bez loga

pokus2 Photo 1

pokus2 Photo 3

Lonice 23 Foto bez loga

nov 15 Foto bez loga