Zelený Háj Třemošná 

Máte rádi přírodu, ale zároveň nechcete bydlet daleko od města? Tak to jste tu správně: Stavíme pro Vás 10 rodinných domů. Tento projekt nese příhodný název„Zelený Háj Třemošná“ Rodinné domy se nacházejí ve velmi klidné lukrativní oblasti v blízkosti lesa, ale i krajského města Plzně – cca. 5 minut os. Automobilem.

(Poslední aktualizace volných RD přoběhla dne 5.1.2023) Volné domy jsou uvedené v tabulce po kliknutí na podrobnější informace níže nebo ZDE

V dnešní době vysokých cen energií je tento rodinný dům stavěn s důrazem na vysokou kvalitu a užití moderních technologií. RD je tzv. PASIVNÍ - energetické náročnosti „A“ = Nízké náklady na vytápění.  

Jedná se o stavbu 10-ti rodinných domů. Dva RD jsou samostatné a další jsou dvojdomy. Všechny RD jsou dvoupodlažní s prostornou terasou o celkové dispozici 4+KK+T - užitné plochy od 145m2 do 176m2  a pozemku od  287m2 do 402m2. Rodinné domy obsahují ve standardu například - rekuperaci vzduchu, retenční nádrž na dešťovou vodu, dveře, podlahy, podlahové vytápění, zařizovací předměty v koupenách atd...

Pro podrobný popis standardů je ZDE link (odkaz) stačí kliknout.

Město Třemošná se nachází v Plzeňském kraji, devět kilometrů severně od Plzně. Do města se dostanete MHD, vlakem či autem. Naleznete zde základní a mateřskou školu, městský úřad, sportovní hřiště, restaurace atd. Blízké okolí skýtá množství zajímavých míst k návštěvě.

Výstavba rodinných domů 1. - 10. je již zahájena. V současné době, jsou všechny RD dokončeny v tzv. hrubé stavbě a některé se dokončují. 

Možnost dovybavit v nadstandardu například:

  • Fotovoltaické panely
  • Tepelné čerpadlo
  • Chytrá domácnost
  • Zabezpečení (kamery a další bezpečnostní prvky dle návrhu technika)
  • Venkovní rolety (příprava je již ve standardu)
  • A další individuální přání klienta

Popis:

Při vstupu do domu se dostaneme do zádveří, odkud lze vejít do koupelny, užitkové místnosti či pokračovat do prostorného obývacího pokoje spojeného s jídelnou a kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje lze vystoupat po schodišti do 2. nadzemního podlaží kde se nachází ložnice a dva samostatné pokoje. Dále je ve 2.NP prostorná koupelna s WC. Z 2.NP pokračujeme po schodišti na prostornou střešní terasu s krásným výhledem.

RD jsou stavěny s důrazem na vysokou kvalitu. Použitá inovativní technologie  IZODOM má mnoho výhod mezi, které patří například:

Rodinné domy nabízíme za ceny od 8 799 000 Kč., včetně DPH.  

Pro více informací nás neváhejte konaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. případně si můžete domluvit schůzku u nás v kanceláři kde Vám rádi zodpovíme případné dotazy. 

 

Pro podrobnější informace k náhledu klikněte:  ZDE...

Podrobný popis standardů, které mají rodinné domy zahrnuté v ceně:  ZDE...

render sestava 2910 35 Foto bez loga

pokus2 Photo 1

pokus2 Photo 3

Lonice 23 Foto bez loga

nov 15 Foto bez loga