Kraus Building s.r.o.

Stavební firma

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

 

Nabízíme k prodeji poslední dva rodinné domy v obci Třemošná. Domy se nacházejí ve velmi, klidné a žádané lokalitě obklopené lesem. V blízkém okolí této lokality se již nebude stavět.


Tato destinace se nachází na okraji obce Třemošná směrem na Zruč-Senec. jen několik minut jízdy osobním automobilem od Plzně. Je zde nově i autobusová zastávka, která je ve vzdálenosti pouze cca. 250 metrů a zajišťuje dopravu do Plzně  (autobus č. 58) nebo je zde vlakové nádraží Třemošná, Plzeň-Orlík (železniční zastávka).

Další možností je se dostat do Plzně také krásnou procházkou lesem za cca. 30 minut nebo na kole (po cyklostezce číslo 2151) za cca. 10 min. 

Rodinné domy jsou ve fázi hrubé stavby. Po vyřízení formalit se můžete nastěhovat již za několik týdnů. Vše v závislosti na výběru a náročnosti vámi vybraných standardů a nadstandardů.

 

Tyto rodinné domy jsou vystavěny se zaměřením na vysokou kvalitu.

Oba RD jsou tzv. PASIVNÍ - energetické náročnosti „A“ = Nízké náklady na vytápění.

Bohaté standardní vybavení RD například - plynový kotel s výměníkem, rekuperace vzduchu, dveře se zárubněmi, vinylové podlahy (výběr z několika dekorů), podlahové vytápění v celém domě, sanitární vybavení koupelen (obklad, dlažba umyvadlo, vana sprchový kout), parkovací stání z dlažby (best) před domem pro 2 osobní automobily, atd.

Možnosti nadstandardů, které vám rádi zajistíme:

- Kuchyňská linka, elektro spotřebiče

- Fotovoltaické panely, tepelné čerpadlo

- Chytrá domácnost, zabezpečení (kamery a další bezpečnostní prvky, které Vám rádi doporučíme)

- Venkovní rolety (příprava pro elektro vývod je již ve standardu)

- Zřízení nabíjecí stanice pro elektromobil / hybrid

- a další..

RD je dvoupodlažní s prostornou terasou o celkové dispozici 5+KK+T(terasa na střeše) - užitné plochy jsou u prvního RD 154m2 a pozemek  287m2 a druhý RD má užitnou plochu 186m2 a pozemek 349m2.

Ve městě Třemošná naleznete vše co potřebujete například: obchody, lékaře, mateřskou školu,  atp.

Popis RD:

Při vstupu do domu se dostaneme do zádveří, odkud lze vejít do koupelny s WC a užitkové místnosti či pokračovat do obývacího pokoje spojeného s jídelnou a kuchyňským koutem a samostatný pokojem (pro hosty). Z obývacího pokoje lze vyjít francouzským oknem na zahradu a nebo vystoupat po schodišti do 2. NP, kde se nachází ložnice a dva samostatné pokoje, dále velká koupelna s WC. Odtud pokračujeme dále po schodišti na střešní terasu s překrásným výhledem.

Cena rodinného domu včetně pozemku je za první dům 9.490.000,- Kč vč. DPH. (RD č. 8)

Cena rodinného domu včetně pozemku je za druhý dům (samostatný) 10.890.000,- Kč vč. DPH. (RD č. 10)

 

 

Nyní časově omezená možnost tzv. dotované hypotéky:

Chcete si koupit dům, ale vyčkáváte na snížení úrokových sazeb a bojíte se, že se snížením úrokových sazeb, začnou stoupat ceny nemovitostí ?

Tak to pro vás máme řešení !  

Nemusíte se bát vysokých úrokových sazeb u hypoték, protože nyní nabízíme i dotovanou hypotéku na pořízení domů od nás! Získejte dotovanou hypotéku již od 2,49% p.a., až po dobu 2 let.

*Délka dotace a výška výsledné efektivní úrokové sazby záleží na konkrétních parametrech té které dotované hypotéky. V případě zájmu o náš rodinný dům za využití dotovaného hypotečního úvěru nás prosím kontaktujte a můžete si domluvit schůzku a rádi vám zodpovíme vaše dotazy. Hypotéku vám pomůže zajistit náš hypoteční specialista.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nejlépe si můžete domluvit nezávaznou schůzku na tel: +420 773 159 608 u nás v kanceláři kde Vám rádi zodpovíme vaše dotazy. 

 

Podrobný popis standardů, které mají rodinné domy zahrnuté v ceně, ZDE... nebo níže:

 

* Výše uvedený popis standardního vybavení RD se může mírně lišit v závislosti na dispozicích 4+kk+T nebo 5+kk+T atp.

Níže vizualizace:

pokus2 Photo 3

nov 15 Foto bez loga

Vizualizace slouží pouze jako ilustrativní náhled. Společnost Kraus Building, s.r.o., si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.